Vážení zákazníci, všetky objednávky, pri ktorých tovar nie je skladom, budeme odosielať až v novom roku 2019. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať. KEREX BJ, s.r.o.
Menu kategóriíKategórie

Zoznam produktov podľa série: FINO

Najobľúbenejšia séria u našich zákazníkov je práve séria kúpeľňového nábytku FOGLIO. Nábytok je potiahnutý dizajnovou fóliou, ktorá je odolná proti vlhkosti. Fóliu si viete zvoliť podľa vlastného výberu.

- Každá skrinka z tejto série má automaticky systém SoftClose (pomalé zatváranie).

Ak ste si z daných typov kúpeľňového nábytku nevybrali, neváhajte a napíšte nám vaše predstavy. Skrinky vieme vyhotoviť aj podľa individuálnych potrieb našich zákazníkov.

Od tohto výrobcu nie sú k dispozícii žiadne produkty.

V našej ponuke nájdete kúpeľňový nábytok , ktorý sa hodí do akéhokoľvek typu kúpeľne. Či už máte radi klasiku v podobe bieleho nábytku, alebo chcete prispôsobiť svoj nábytok k obkladu v kúpeľni. Hľadáte kúpeľňový nábytok presných rozmerov? Ani to nie je pre nás problém, ponúkame nábytok skutočne pre každú kúpeľňu. Ak ste si v našej ponuke nenašli kúpeľňový nábytok podľa Vašich požiadaviek, rozmerov či predstáv, napíšte nám. Nábytok zhotovíme podľa vašich prianí. Náš internetový obchod sme doplnili aj o praktické súčasti, bez ktorých sa žiadna kúpeľňa nezaobíde, či už ide o batérie, zrkadlá, svietidlá, či šikovné úložné riešenia.

Tento e-shop je certifikovaný.