Menu kategóriíKategórie

Kúpeľňový nábytok

Kúpeľňa je často stiesnenou miestnosťou v našich domácnostiach, napriek tomu nám však slúži každý deň, po celý rok. Ak aj nemáme tú možnosť vyčleniť na kúpeľňu viac miesta, venujme viac pozornosti aspoň jej zariadeniu, aby sme všetky potrebné maličkosti mali stále po ruke.  Najlepšou možnosťou ako skĺbiť praktickosť, estetiku a poriadok je kúpeľňový nábytok.

V súčasnosti nám výrobcovia ponúkajú na výber širokú škálu kúpeľňového nábytku  Ak ide o materiálové prevedenie, je stále najviac preferované drevo, ktoré je špeciálne upravované, alebo lakované, aby ochránilo kúpeľňový nábytok pred vlhkosťou. Stále trendy je aj umývadlo zabudované v pulte. Aký štýl kúpeľňového nábytku si zvoliť, závisí len na našom individuálnom vkuse, či už preferujeme klasický, moderný či rustikálny štýl.

Klasikou medzi kúpeľňovými nábytkami je skrinka s umývadlom. Bolo by predsa zbytočné nechať také množstvo voľného priestoru v kúpeľni bez využitia. Ak patrí kúpeľňa medzi tie menšie môžeme siahnuť aj po toaletnej skrinke , ktorá nie len že skryje všetky ďalšie (ne)potrebné prípravky , ale slúži zároveň ako zrkadlo.

Týmto sa ponuka rôznych druhov kúpeľňového nábytku nekončí. Ak je kúpeľňový priestor veľkorysejší, môžeme kúpeľňu rozšíriť aj o ďalšie druhy kúpeľňového nábytku.

Komoda či vysoká skrinka, záleží na priestore a vkuse. Ich nespornou výhodou je aj možnosť koša na prádlo, či rôznych zásuviek a priečinkov. Určite praktickým druhom kúpeľňového  nábytku sú aj závesné skrinky, ktoré nezaberajú miesto na podlahe a udržiavanie čistoty v kúpeľni je tak jednoduchšie.

V našom internetovom obchode www.nabytokdokupelne.sk vám ponúkame na výber z každého typu kúpeľňového nábytku. Päť sérií splní očakávania aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Každý kus kúpeľňového nábytku je chránený trojitou vrstvou laku, čo zaručí, aby bol odolný voči vlhkosti.

  • Ak preferujete klasický štýl  pre Vás bude určený kúpeľňový nábytok zo série KLASIK. Novinkou v tejto sérii je kúpeľňový nábytok KLASIK Mini, určený pre malé kúpeľne.
  • Séria COLOR je v ponuke v štyroch odtieňoch a je obľúbená u tých zákazníkov, ktorý majú radšej matné prevedenie kúpeľňového nábytku v zemitých odtieňoch.
  • Pre fanúšikov prírodných tónov je tu séria ZEBRANO, v dvoch odtieňoch, pričom každý kus kúpeľňového nábytku má moderný dizajn.
  • Veľkej obľube u našich zákazníkov sa teší séria FINO. Kúpeľňový nábytok je potiahnutý fóliou, pričom na výber máte z viacerých možností, podľa toho, do akých farieb chcete zahaliť vašu kúpeľňu.
  • Novinkou roka 2014 je séria Rosa. Zaujme modernými tvarmi a farebnými prevedeniami kúpeľňového nábytku.

ATYPICKÉ VYHOTOVENIE KÚPEĽŇOVÉHO NÁBYTKU

Ak máte vlastný nápad a predstavu ako by mal váš ideálny kúpeľňový nábytok vyzerať, neváhajte a kontaktuje nás.  Našou najväčšou výhodou je, že každý nábytok vám dokážeme vyrobiť na mieru. A to sa netýka len rozmerov. Ak sa vám páči určitý typ kúpeľňového nábytku, ale máte inú predstavu o farbe, ani to nie je problém. Každý kus vieme vyhotoviť podľa vzorkovíka ICA a RAL.

Dúfame, že sme vám aspoň trošku pomohli, akým smerom sa uberať pri výbere kúpeľňového nábytku. Na všetky ďalšie otázky vám radi zodpovieme.

Kerex BJ, s.r.o


V našej ponuke nájdete kúpeľňový nábytok , ktorý sa hodí do akéhokoľvek typu kúpeľne. Či už máte radi klasiku v podobe bieleho nábytku, alebo chcete prispôsobiť svoj nábytok k obkladu v kúpeľni. Hľadáte kúpeľňový nábytok presných rozmerov? Ani to nie je pre nás problém, ponúkame nábytok skutočne pre každú kúpeľňu. Ak ste si v našej ponuke nenašli kúpeľňový nábytok podľa Vašich požiadaviek, rozmerov či predstáv, napíšte nám. Nábytok zhotovíme podľa vašich prianí. Náš internetový obchod sme doplnili aj o praktické súčasti, bez ktorých sa žiadna kúpeľňa nezaobíde, či už ide o batérie, zrkadlá, svietidlá, či šikovné úložné riešenia.

Tento e-shop je certifikovaný.