Vážení zákazníci, všetky objednávky, pri ktorých tovar nie je skladom, budeme odosielať až v novom roku 2019. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať. KEREX BJ, s.r.o.
Menu kategóriíKategórie

Firma KEREX bola založená ako združenie v roku 2004. Na prelome rokov 2009 a 2010 sa naša firma pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným s názvom KEREX BJ, s.r.o.

Medzi naše priority patrí maloobchodný a veľkoobchodný predaj keramických obkladov a dlažieb domácich aj zahraničných výrobcov, predaj sanity, kúpeľňového nábytku, zrkadiel, kúpeľňových doplnkov, stavebnej chémie, certifikovaného zatepľovacieho systému Ceretherm od firmy Ceresit a mnoho ďalšieho tovaru pre interiér a exteriér.

Okrem predaja vykonávame taktiež stavebnú činnosť - jednoduché stavby, s hlavným zameraním na rekonštrukcie a realizácie „kúpeľní na kľúč“, realizácie bezbariérových kúpeľní, kompletné rekonštrukcie bytov a bytových jadier.

Základom pre prosperitu firmy je individuálny odborný a profesionálny prístup ku každému zákaznikovi a klientovi, o čom svedčí množstvo spokojných zákazníkov, ktorí opakovane využívajú naše služby a prichádzajú k nám aj kvôli bezkonkurenčným cenám tovarov a služieb.

Sme dlhodobým spoľahlivým obchodným partnerom firmy DOM - meble lazienkowe, a keďže ich produkty sa tešia medzi našimi zákazníkmi veľkej obľube, rozhodli sme sa ich ponúknuť aj daľej.

Tešíme sa, že ste zavítali do nášho eshopu a veríme, že si medzi našou ponukou vyberiete to najlepšie pre Vašu kúpeľňu!

Firma KEREX BJ, s. r. o.

  Viac informácií nájdete na www.kerex.eu

Recenzie zákazníkov nájdete na:

http://obchody.heureka.sk/nabytokdokupelne-sk/recenze/


V našej ponuke nájdete kúpeľňový nábytok , ktorý sa hodí do akéhokoľvek typu kúpeľne. Či už máte radi klasiku v podobe bieleho nábytku, alebo chcete prispôsobiť svoj nábytok k obkladu v kúpeľni. Hľadáte kúpeľňový nábytok presných rozmerov? Ani to nie je pre nás problém, ponúkame nábytok skutočne pre každú kúpeľňu. Ak ste si v našej ponuke nenašli kúpeľňový nábytok podľa Vašich požiadaviek, rozmerov či predstáv, napíšte nám. Nábytok zhotovíme podľa vašich prianí. Náš internetový obchod sme doplnili aj o praktické súčasti, bez ktorých sa žiadna kúpeľňa nezaobíde, či už ide o batérie, zrkadlá, svietidlá, či šikovné úložné riešenia.

Tento e-shop je certifikovaný.